Produkte > SAME SKY > CFM-4020CF-175-306-20
CFM-4020CF-175-306-20
CFM-4020CF-175-306-20 Same Sky
cfm-40cf.pdf
Hersteller: Same Sky
DC Fans dc axial fan, 40 mm square, 20 mm, 12 Vdc, omniCOOL, 7500 RPM, 9.38 CFM, TS
auf Bestellung 181 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-4020CF-175-306-20 Same Sky
Description: DC AXIAL FAN, 40 MM SQUARE, 20 M, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve, RPM: 7500 RPM, Air Flow: 9.4 CFM (0.263m³/min), Width: 20.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 30.6dB(A), Static Pressure: 0.250 in H2O (62.3 Pa), Power (Watts): 1.32 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-4020CF-175-306-20 CFM-4020CF-175-306-20 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cfm-40cf.pdf Description: DC AXIAL FAN, 40 MM SQUARE, 20 M
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve
RPM: 7500 RPM
Air Flow: 9.4 CFM (0.263m³/min)
Width: 20.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 30.6dB(A)
Static Pressure: 0.250 in H2O (62.3 Pa)
Power (Watts): 1.32 W
auf Bestellung 187 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
CFM-4020CF-175-306-20 CFM-4020CF-175-306-20 Hersteller : CUI Devices cfm_40cf-2821179.pdf DC Fans dc axial fan, 40 mm square, 20 mm, 12 Vdc, omniCOOL, 7500 RPM, 9.38 CFM, TS