Produkte > SAME SKY (FORMERLY CUI DEVICES) > CFM-4020CF-235-114-20
CFM-4020CF-235-114-20 Same Sky (Formerly CUI Devices)
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve
RPM: 3500 RPM
Air Flow: 4.4 CFM (0.123m³/min)
Width: 20.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 11.4dB(A)
Static Pressure: 0.060 in H2O (14.9 Pa)
Power (Watts): 960 mW
auf Bestellung 490 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-4020CF-235-114-20 Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve, RPM: 3500 RPM, Air Flow: 4.4 CFM (0.123m³/min), Width: 20.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 11.4dB(A), Static Pressure: 0.060 in H2O (14.9 Pa), Power (Watts): 960 mW.
Weitere Produktangebote CFM-4020CF-235-114-20
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-4020CF-235-114-20 CFM-4020CF-235-114-20 Hersteller : CUI Devices cfm_40cf-2821179.pdf DC Fans dc axial fan, 40 mm square, 20 mm, 24 Vdc, omniCOOL, 3500 RPM, 4.38 CFM, TS