Produkte > SAME SKY > CFM-4020V-050-165-20
CFM-4020V-050-165-20
CFM-4020V-050-165-20 Same Sky
cfm_40v.pdf
Hersteller: Same Sky
DC Fans 5Vdc 0.38W 6.3CFM DC Axial 40x20mm TS
auf Bestellung 299 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-4020V-050-165-20 Same Sky
Description: FAN AXIAL 40X20MM 5VDC WIRE, Packaging: Tray, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 5VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve, RPM: 5000 RPM, Air Flow: 6.3 CFM (0.176m³/min), Width: 20.00mm, Weight: 0.064 lb (29.03 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 16.5dB(A), Static Pressure: 0.110 in H2O (27.4 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 440 mW.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-4020V-050-165-20 CFM-4020V-050-165-20 Hersteller : CUI Devices cfm_40v-1776277.pdf DC Fans 5Vdc 0.38W 6.3CFM DC Axial 40x20mm TS
auf Bestellung 334 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CFM-4020V-050-165-20 CFM-4020V-050-165-20 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cfm-40v.pdf Description: FAN AXIAL 40X20MM 5VDC WIRE
Packaging: Tray
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 5VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve
RPM: 5000 RPM
Air Flow: 6.3 CFM (0.176m³/min)
Width: 20.00mm
Weight: 0.064 lb (29.03 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 16.5dB(A)
Static Pressure: 0.110 in H2O (27.4 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 440 mW