Produkte > SAME SKY > CFM-4020V-145-123-20
CFM-4020V-145-123-20
CFM-4020V-145-123-20 Same Sky
cfm_40v.pdf
Hersteller: Same Sky
DC Fans 12Vdc 0.38W 5.5CFM DC Axial 40x20mm TS
auf Bestellung 1094 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-4020V-145-123-20 Same Sky
Description: FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE, Packaging: Tray, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve, RPM: 4500 RPM, Air Flow: 5.5 CFM (0.154m³/min), Width: 20.00mm, Weight: 0.064 lb (29.03 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 12.3dB(A), Static Pressure: 0.100 in H2O (24.9 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 460 mW.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-4020V-145-123-20 CFM-4020V-145-123-20 Hersteller : CUI Devices cfm_40v-1776277.pdf DC Fans 12Vdc 0.38W 5.5CFM DC Axial 40x20mm TS
auf Bestellung 1145 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CFM-4020V-145-123-20 CFM-4020V-145-123-20 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cfm-40v.pdf Description: FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Packaging: Tray
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve
RPM: 4500 RPM
Air Flow: 5.5 CFM (0.154m³/min)
Width: 20.00mm
Weight: 0.064 lb (29.03 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 12.3dB(A)
Static Pressure: 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 460 mW