Produkte > CUI DEVICES > CFM-4028BG-1200-568
CFM-4028BG-1200-568
CFM-4028BG-1200-568 CUI DEVICES
cfm-40bg.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
DC Fan Axial Ball Bearing 12V 10.8V to 13.2V 24.38CFM 56.9dB 40 X 40 X 28mm Box
auf Bestellung 65 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-4028BG-1200-568 CUI DEVICES
Description: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 20000 RPM, Air Flow: 24.4 CFM (0.683m³/min), Width: 28.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 56.9dB(A), Static Pressure: 2.440 in H2O (607.8 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 11.28 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-4028BG-1200-568 CFM-4028BG-1200-568 Hersteller : CUI DEVICES cfm-40bg.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 12V 10.8V to 13.2V 24.38CFM 56.9dB 40 X 40 X 28mm Box
auf Bestellung 65 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
CFM-4028BG-1200-568 CFM-4028BG-1200-568 Hersteller : Same Sky cfm-40bg.pdf DC Fans dc axial fan, 40 mm square, 28 mm, 12 Vdc, ball, 20000 RPM, 24.38 CFM
auf Bestellung 95 Stücke:
CFM-4028BG-1200-568 CFM-4028BG-1200-568 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cfm-40bg.pdf Description: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 20000 RPM
Air Flow: 24.4 CFM (0.683m³/min)
Width: 28.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 56.9dB(A)
Static Pressure: 2.440 in H2O (607.8 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 11.28 W
auf Bestellung 128 Stücke: