CFM-5015V-138-201
CFM-5015V-138-201 Same Sky (Formerly CUI Devices)
cfm-50v.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: FAN AXIAL 50X15MM 12VDC WIRE
Packaging: Tray
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve
RPM: 3800 RPM
Air Flow: 10.2 CFM (0.286m³/min)
Width: 15.00mm
Weight: 0.073 lb (33.11 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 20.1dB(A)
Static Pressure: 0.120 in H2O (29.9 Pa)
Power (Watts): 0.4 W
auf Bestellung 195 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-5015V-138-201 Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: FAN AXIAL 50X15MM 12VDC WIRE, Packaging: Tray, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H, Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve, RPM: 3800 RPM, Air Flow: 10.2 CFM (0.286m³/min), Width: 15.00mm, Weight: 0.073 lb (33.11 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 20.1dB(A), Static Pressure: 0.120 in H2O (29.9 Pa), Power (Watts): 0.4 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-5015V-138-201 CFM-5015V-138-201 Hersteller : CUI DEVICES cfm-50v.pdf 12 V, 37 mA, 50 x 50 x 15 mm, DC Fan Axial
auf Bestellung 215 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
CFM-5015V-138-201 CFM-5015V-138-201 Hersteller : SAME SKY cfm50v.pdf DC Fan Axial omniCOOL Bearing 12V 4.5V to 13.8V 10.2CFM 20.1dB 50 X 50 X 15mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
CFM-5015V-138-201 CFM-5015V-138-201 Hersteller : Same Sky cfm-50v.pdf DC Fans 12Vdc 0.42W 10.2CFM DC Axial 50x50x15mm