Produkte > CUI DEVICES > CFM-5020B-130-235-20
CFM-5020B-130-235-20
CFM-5020B-130-235-20 CUI Devices
cfm_50b-2821203.pdf
Hersteller: CUI Devices
DC Fans dc axial fan, 50 mm square, 20 mm, 12 Vdc, ball, 3000 RPM, 8.09 CFM, TS
auf Bestellung 188 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-5020B-130-235-20 CUI Devices
Description: FAN AXIAL 50X20MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3000 RPM, Air Flow: 8.1 CFM (0.227m³/min), Width: 20.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 23.5dB(A), Static Pressure: 0.060 in H2O (14.9 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 600 mW.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-5020B-130-235-20 CFM-5020B-130-235-20 Hersteller : Same Sky cfm-50b.pdf DC Fans dc axial fan, 50 mm square, 20 mm, 12 Vdc, ball, 3000 RPM, 8.09 CFM, TS
auf Bestellung 188 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CFM-5020B-130-235-20 CFM-5020B-130-235-20 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cfm-50b.pdf Description: FAN AXIAL 50X20MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3000 RPM
Air Flow: 8.1 CFM (0.227m³/min)
Width: 20.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 23.5dB(A)
Static Pressure: 0.060 in H2O (14.9 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 600 mW