Produkte > CUI DEVICES > CFM-5020B-275-416-20
CFM-5020B-275-416-20
CFM-5020B-275-416-20 CUI Devices
cfm-50b.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: DC AXIAL FAN, 50 MM SQUARE, 20 M
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 7500 RPM
Air Flow: 22.8 CFM (0.638m³/min)
Width: 19.80mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 41.6dB(A)
Static Pressure: 0.410 in H2O (102.1 Pa)
Power (Watts): 2.64 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-5020B-275-416-20 CUI Devices
Description: DC AXIAL FAN, 50 MM SQUARE, 20 M, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 7500 RPM, Air Flow: 22.8 CFM (0.638m³/min), Width: 19.80mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 41.6dB(A), Static Pressure: 0.410 in H2O (102.1 Pa), Power (Watts): 2.64 W.
Weitere Produktangebote CFM-5020B-275-416-20
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-5020B-275-416-20 CFM-5020B-275-416-20 Hersteller : CUI Devices cfm_50b-2821203.pdf DC Fans dc axial fan, 50 mm square, 20 mm, 24 Vdc, ball, 7500 RPM, 22.78 CFM, TS
Produkt ist nicht verfügbar
CFM-5020B-275-416-20 CFM-5020B-275-416-20 Hersteller : Same Sky cfm_50b-3509012.pdf DC Fans dc axial fan, 50 mm square, 20 mm, 24 Vdc, ball, 7500 RPM, 22.78 CFM, TS