Produkte > SAME SKY (FORMERLY CUI DEVICES) > CFM-6020B-040-320-20
CFM-6020B-040-320-20
CFM-6020B-040-320-20 Same Sky (Formerly CUI Devices)
cfm-60b.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: FAN AXIAL 60X20MM BALL 5VDC WIRE
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 5VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4000 RPM
Air Flow: 15.2 CFM (0.426m³/min)
Width: 20.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 32.0dB(A)
Static Pressure: 0.120 in H2O (29.9 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 2.05 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-6020B-040-320-20 Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: FAN AXIAL 60X20MM BALL 5VDC WIRE, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Box, Voltage - Rated: 5VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4000 RPM, Air Flow: 15.2 CFM (0.426m³/min), Width: 20.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 32.0dB(A), Static Pressure: 0.120 in H2O (29.9 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 2.05 W.
Weitere Produktangebote CFM-6020B-040-320-20
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-6020B-040-320-20 CFM-6020B-040-320-20 Hersteller : CUI Devices cfm_60b-2449463.pdf DC Fans dc axial fan, 60 mm square, 20 mm, 5 Vdc