Produkte > SAME SKY > CFM-6020B-130-257-20
CFM-6020B-130-257-20
CFM-6020B-130-257-20 Same Sky
cfm-60b.pdf
Hersteller: Same Sky
DC Fans dc axial fan, 60 mm square, 20 mm, 12 Vd
auf Bestellung 372 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-6020B-130-257-20 Same Sky
Description: FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3000 RPM, Air Flow: 11.4 CFM (0.319m³/min), Width: 20.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 25.7dB(A), Static Pressure: 0.060 in H2O (14.9 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 960 mW.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-6020B-130-257-20 CFM-6020B-130-257-20 Hersteller : CUI Devices cfm-60b.pdf Description: FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3000 RPM
Air Flow: 11.4 CFM (0.319m³/min)
Width: 20.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 25.7dB(A)
Static Pressure: 0.060 in H2O (14.9 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 960 mW
auf Bestellung 247 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
CFM-6020B-130-257-20 CFM-6020B-130-257-20 Hersteller : CUI Devices cfm_60b-2449463.pdf DC Fans dc axial fan, 60 mm square, 20 mm, 12 Vd