Produkte > CUI DEVICES > CFM-6020B-150-368-20
CFM-6020B-150-368-20
CFM-6020B-150-368-20 CUI Devices
cfm_60b-2449463.pdf
Hersteller: CUI Devices
DC Fans dc axial fan, 60 mm square, 20 mm, 12 Vd
auf Bestellung 533 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-6020B-150-368-20 CUI Devices
Description: FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5000 RPM, Air Flow: 19.1 CFM (0.535m³/min), Width: 20.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 36.8dB(A), Static Pressure: 0.180 in H2O (44.8 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 2.52 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-6020B-150-368-20 CFM-6020B-150-368-20 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cfm-60b.pdf Description: FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5000 RPM
Air Flow: 19.1 CFM (0.535m³/min)
Width: 20.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 36.8dB(A)
Static Pressure: 0.180 in H2O (44.8 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 2.52 W
auf Bestellung 216 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
CFM-6020B-150-368-20 CFM-6020B-150-368-20 Hersteller : Same Sky cfm_60b.pdf DC Fans dc axial fan, 60 mm square, 20 mm, 12 Vd