Produkte > SAME SKY > CFM-6020B-240-320-22
CFM-6020B-240-320-22
CFM-6020B-240-320-22 Same Sky
cfm_60b.pdf
Hersteller: Same Sky
DC Fans dc axial fan, 60 mm square, 20 mm, 24 Vdc, ball, 4000 RPM, 15.24 CFM, TS/PWM
auf Bestellung 96 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-6020B-240-320-22 Same Sky
Description: DC AXIAL FAN, 60 MM SQUARE, 20 M, Packaging: Box, Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4000 RPM, Air Flow: 19.8 CFM (0.554m³/min), Width: 20.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 25.8dB(A), Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa), Power (Watts): 1.44 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-6020B-240-320-22 CFM-6020B-240-320-22 Hersteller : CUI Devices cfm_60b-2449463.pdf DC Fans dc axial fan, 60 mm square, 20 mm, 24 Vdc, ball, 4000 RPM, 15.24 CFM, TS/PWM
auf Bestellung 110 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CFM-6020B-240-320-22 CFM-6020B-240-320-22 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cfm-60b.pdf Description: DC AXIAL FAN, 60 MM SQUARE, 20 M
Packaging: Box
Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4000 RPM
Air Flow: 19.8 CFM (0.554m³/min)
Width: 20.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 25.8dB(A)
Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Power (Watts): 1.44 W