Produkte > SAME SKY (FORMERLY CUI DEVICES) > CFM-6020V-142-280-20
CFM-6020V-142-280-20
CFM-6020V-142-280-20 Same Sky (Formerly CUI Devices)
cfm-60v.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve
RPM: 4200 RPM
Air Flow: 19.0 CFM (0.532m³/min)
Width: 20.00mm
Weight: 0.112 lb (50.8 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 28.0dB(A)
Static Pressure: 0.160 in H2O (40.0 Pa)
Power (Watts): 900 mW
auf Bestellung 53 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-6020V-142-280-20 Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Tray, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve, RPM: 4200 RPM, Air Flow: 19.0 CFM (0.532m³/min), Width: 20.00mm, Weight: 0.112 lb (50.8 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 28.0dB(A), Static Pressure: 0.160 in H2O (40.0 Pa), Power (Watts): 900 mW.
Weitere Produktangebote CFM-6020V-142-280-20
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-6020V-142-280-20 Hersteller : CUI cfm-60v-1309797.pdf DC Fans 12Vdc 0.78W 19CFM DC Axial 60x20mm TS
Produkt ist nicht verfügbar
CFM-6020V-142-280-20 CFM-6020V-142-280-20 Hersteller : Same Sky cfm_60v-3509189.pdf DC Fans 12Vdc 0.78W 19CFM DC Axial 60x20mm TS