Produkte > CUI DEVICES > CFM-6020V-150-335-20
CFM-6020V-150-335-20
CFM-6020V-150-335-20 CUI Devices
cfm_60v-1776223.pdf
Hersteller: CUI Devices
DC Fans 12Vdc 1.2W 23CFM DC Axial 60x20mm TS
auf Bestellung 86 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-6020V-150-335-20 CUI Devices
Description: FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Tray, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve, RPM: 5000 RPM, Air Flow: 23.0 CFM (0.644m³/min), Width: 20.00mm, Weight: 0.112 lb (50.8 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 33.5dB(A), Static Pressure: 0.210 in H2O (52.3 Pa), Power (Watts): 1.38 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-6020V-150-335-20 CFM-6020V-150-335-20 Hersteller : Same Sky cfm-60v.pdf DC Fans 12Vdc 1.2W 23CFM DC Axial 60x20mm TS
auf Bestellung 451 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CFM-6020V-150-335-20 CFM-6020V-150-335-20 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cfm-60v.pdf Description: FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve
RPM: 5000 RPM
Air Flow: 23.0 CFM (0.644m³/min)
Width: 20.00mm
Weight: 0.112 lb (50.8 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 33.5dB(A)
Static Pressure: 0.210 in H2O (52.3 Pa)
Power (Watts): 1.38 W