Produkte > SAME SKY (FORMERLY CUI DEVICES) > CFM-6025BF-250-351-22
CFM-6025BF-250-351-22
CFM-6025BF-250-351-22 Same Sky (Formerly CUI Devices)
cfm-60bf.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: FAN AXIAL 60X25.4MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5000 RPM
Air Flow: 24.0 CFM (0.672m³/min)
Width: 25.40mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 35.2dB(A)
Static Pressure: 0.220 in H2O (54.8 Pa)
Power (Watts): 2.64 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-6025BF-250-351-22 Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: FAN AXIAL 60X25.4MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5000 RPM, Air Flow: 24.0 CFM (0.672m³/min), Width: 25.40mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 35.2dB(A), Static Pressure: 0.220 in H2O (54.8 Pa), Power (Watts): 2.64 W.
Weitere Produktangebote CFM-6025BF-250-351-22
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-6025BF-250-351-22 CFM-6025BF-250-351-22 Hersteller : CUI Devices cfm_60bf-2821248.pdf DC Fans dc axial fan 60 mm square 25 mm 24 Vdc ball 5000 RPM 23.95 CFM TSPWM