Produkte > SAME SKY > CFM-6025BG68-1120-587
CFM-6025BG68-1120-587
CFM-6025BG68-1120-587 Same Sky
cfm-60bg68.pdf
Hersteller: Same Sky
DC Fans 60 mm square, 25 mm, 12 Vdc, ball, 12000 RPM, 52.4 CFM, IP68
auf Bestellung 123 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-6025BG68-1120-587 Same Sky
Description: DC AXIAL FAN, 60 MM SQUARE, 25 M, Features: Auto Restart, Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 12000 RPM, Air Flow: 52.4 CFM (1.47m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 58.7dB(A), Static Pressure: 1.700 in H2O (423.5 Pa), Power (Watts): 17.76 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-6025BG68-1120-587 CFM-6025BG68-1120-587 Hersteller : CUI Devices cfm_60bg68-3364200.pdf DC Fans 60 mm square, 25 mm, 12 Vdc, ball, 12000 RPM, 52.4 CFM, IP68
auf Bestellung 169 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CFM-6025BG68-1120-587 CFM-6025BG68-1120-587 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cfm-60bg68.pdf Description: DC AXIAL FAN, 60 MM SQUARE, 25 M
Features: Auto Restart
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 12000 RPM
Air Flow: 52.4 CFM (1.47m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 58.7dB(A)
Static Pressure: 1.700 in H2O (423.5 Pa)
Power (Watts): 17.76 W