Produkte > SAME SKY (FORMERLY CUI DEVICES) > CFM-7015B-150-406-22
CFM-7015B-150-406-22
CFM-7015B-150-406-22 Same Sky (Formerly CUI Devices)
cfm-70b.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: FAN AXIAL 70X15.5MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 70mm L x 70mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5000 RPM
Air Flow: 32.1 CFM (0.899m³/min)
Width: 15.50mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 40.6dB(A)
Static Pressure: 0.220 in H2O (54.8 Pa)
Power (Watts): 3.96 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-7015B-150-406-22 Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: FAN AXIAL 70X15.5MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 70mm L x 70mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5000 RPM, Air Flow: 32.1 CFM (0.899m³/min), Width: 15.50mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 40.6dB(A), Static Pressure: 0.220 in H2O (54.8 Pa), Power (Watts): 3.96 W.
Weitere Produktangebote CFM-7015B-150-406-22
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-7015B-150-406-22 CFM-7015B-150-406-22 Hersteller : CUI Devices cfm_70b-2449392.pdf DC Fans dc axial fan 70 mm square 15 mm 12 Vdc ball 5000 RPM 32.10 CFM AR TSPWM