Produkte > CUI DEVICES > CFM-7015C-140-357-20
CFM-7015C-140-357-20
CFM-7015C-140-357-20 CUI Devices
cfm_70c-2449421.pdf
Hersteller: CUI Devices
DC Fans dc axial fan, 70 mm square, 15 mm, 12 Vd
auf Bestellung 159 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-7015C-140-357-20 CUI Devices
Description: FAN AXIAL 70X15.5MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 70mm L x 70mm H, Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve, RPM: 4000 RPM, Air Flow: 25.7 CFM (0.720m³/min), Width: 15.50mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 35.7dB(A), Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 3.12 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-7015C-140-357-20 CFM-7015C-140-357-20 Hersteller : Same Sky cfm_70c.pdf DC Fans dc axial fan, 70 mm square, 15 mm, 12 Vd
auf Bestellung 119 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CFM-7015C-140-357-20 CFM-7015C-140-357-20 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cfm-70c.pdf Description: FAN AXIAL 70X15.5MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 70mm L x 70mm H
Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve
RPM: 4000 RPM
Air Flow: 25.7 CFM (0.720m³/min)
Width: 15.50mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 35.7dB(A)
Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 3.12 W