Produkte > CUI DEVICES > CFM-7025C-240-394
CFM-7025C-240-394
CFM-7025C-240-394 CUI Devices
cfm-70c.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: FAN AXIAL 70X25.2MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 70mm L x 70mm H
Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve
RPM: 4000 RPM
Air Flow: 34.5 CFM (0.966m³/min)
Width: 25.20mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Noise: 37.1dB(A)
Static Pressure: 0.220 in H2O (54.8 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 3.36 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-7025C-240-394 CUI Devices
Description: FAN AXIAL 70X25.2MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 70mm L x 70mm H, Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve, RPM: 4000 RPM, Air Flow: 34.5 CFM (0.966m³/min), Width: 25.20mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 37.1dB(A), Static Pressure: 0.220 in H2O (54.8 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 3.36 W.
Weitere Produktangebote CFM-7025C-240-394
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-7025C-240-394 CFM-7025C-240-394 Hersteller : CUI Devices cfm_70c-2449421.pdf DC Fans dc axial fan, 70 mm square, 25 mm, 24 Vdc, omniCOOL, 4000 RPM, 34.50 CFM