Produkte > SAME SKY (FORMERLY CUI DEVICES) > CFM-8015BF-120-213-20
CFM-8015BF-120-213-20
CFM-8015BF-120-213-20 Same Sky (Formerly CUI Devices)
cfm-80bf.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: FAN AXIAL 80X15.4MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2000 RPM
Air Flow: 23.2 CFM (0.650m³/min)
Width: 15.40mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Noise: 21.3dB(A)
Static Pressure: 0.040 in H2O (10.0 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 1.08 W
auf Bestellung 185 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-8015BF-120-213-20 Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: FAN AXIAL 80X15.4MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2000 RPM, Air Flow: 23.2 CFM (0.650m³/min), Width: 15.40mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 21.3dB(A), Static Pressure: 0.040 in H2O (10.0 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 1.08 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-8015BF-120-213-20 CFM-8015BF-120-213-20 Hersteller : CUI Devices cfm_80bf-2821186.pdf DC Fans dc axial fan, 80 mm square, 15 mm, 12 Vdc, ball, 2000 RPM, 23.23 CFM, TS
auf Bestellung 141 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CFM-8015BF-120-213-20 CFM-8015BF-120-213-20 Hersteller : Same Sky cfm_80bf.pdf DC Fans dc axial fan, 80 mm square, 15 mm, 12 Vdc, ball, 2000 RPM, 23.23 CFM, TS