Produkte > CUI DEVICES > CFM-8015CF-240-363-20
CFM-8015CF-240-363-20
CFM-8015CF-240-363-20 CUI Devices
cfm_80cf-2821192.pdf
Hersteller: CUI Devices
DC Fans dc axial fan, 80 mm square, 15 mm, 24 Vdc, omniCOOL, 4000 RPM, 46.47 CFM, TS
auf Bestellung 138 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-8015CF-240-363-20 CUI Devices
Description: FAN AXIAL 80X15.4MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve, RPM: 3800 RPM, Air Flow: 43.6 CFM (1.22m³/min), Width: 15.40mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 35.2dB(A), Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa), Power (Watts): 5.04 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-8015CF-240-363-20 CFM-8015CF-240-363-20 Hersteller : Same Sky cfm_80cf.pdf DC Fans dc axial fan, 80 mm square, 15 mm, 24 Vdc, omniCOOL, 4000 RPM, 46.47 CFM, TS
auf Bestellung 122 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CFM-8015CF-240-363-20 CFM-8015CF-240-363-20 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cfm-80cf.pdf Description: FAN AXIAL 80X15.4MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve
RPM: 3800 RPM
Air Flow: 43.6 CFM (1.22m³/min)
Width: 15.40mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 35.2dB(A)
Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Power (Watts): 5.04 W