Produkte > SAME SKY (FORMERLY CUI DEVICES) > CFM-8015CF-240-363-22
CFM-8015CF-240-363-22
CFM-8015CF-240-363-22 Same Sky (Formerly CUI Devices)
cfm-80cf.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: FAN AXIAL 80X15.4MM 24VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve
RPM: 3800 RPM
Air Flow: 43.6 CFM (1.22m³/min)
Width: 15.40mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 35.2dB(A)
Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Power (Watts): 5.04 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-8015CF-240-363-22 Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: FAN AXIAL 80X15.4MM 24VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve, RPM: 3800 RPM, Air Flow: 43.6 CFM (1.22m³/min), Width: 15.40mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 35.2dB(A), Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa), Power (Watts): 5.04 W.
Weitere Produktangebote CFM-8015CF-240-363-22
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-8015CF-240-363-22 CFM-8015CF-240-363-22 Hersteller : CUI Devices cfm_80cf-2821192.pdf DC Fans dc axial fan 80 mm square 15 mm 24 Vdc omniCOOL 4000 RPM 46.47 CFM TSPWM
Produkt ist nicht verfügbar
CFM-8015CF-240-363-22 CFM-8015CF-240-363-22 Hersteller : Same Sky cfm-80cf.pdf DC Fans dc axial fan 80 mm square 15 mm 24 Vdc omniCOOL 4000 RPM 46.47 CFM TSPWM