Produkte > SAME SKY > CFM-8020BF-145-401-20
CFM-8020BF-145-401-20
CFM-8020BF-145-401-20 SAME SKY
cfm80bf.pdf
Hersteller: SAME SKY
DC Fan Axial Ball Bearing 12V 10.8V to 13.2V 44.14CFM 40.2dB 80 X 80 X 20mm Tachometer Box
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-8020BF-145-401-20 SAME SKY
Description: FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4500 RPM, Air Flow: 44.0 CFM (1.23m³/min), Width: 20.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 40.2dB(A), Static Pressure: 0.240 in H2O (59.8 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 3.6 W.
Weitere Produktangebote CFM-8020BF-145-401-20
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-8020BF-145-401-20 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cfm-80bf.pdf Description: FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4500 RPM
Air Flow: 44.0 CFM (1.23m³/min)
Width: 20.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 40.2dB(A)
Static Pressure: 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 3.6 W
Produkt ist nicht verfügbar
CFM-8020BF-145-401-20 CFM-8020BF-145-401-20 Hersteller : CUI Devices cfm_80bf-2821186.pdf DC Fans dc axial fan, 80 mm square, 20 mm, 12 Vdc, ball, 4500 RPM, 44.14 CFM, TS