Produkte > SAME SKY > CFM-8020BF-155-444-20
CFM-8020BF-155-444-20
CFM-8020BF-155-444-20 Same Sky
cfm-80bf.pdf
Hersteller: Same Sky
DC Fans dc axial fan, 80 mm square, 20 mm, 12 Vdc, ball, 5500 RPM, 53.94 CFM, TS
auf Bestellung 56 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-8020BF-155-444-20 Same Sky
Description: FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5500 RPM, Air Flow: 53.9 CFM (1.51m³/min), Width: 20.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 44.5dB(A), Static Pressure: 0.350 in H2O (87.2 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 5.4 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-8020BF-155-444-20 CFM-8020BF-155-444-20 Hersteller : CUI Devices cfm_80bf-2821186.pdf DC Fans dc axial fan, 80 mm square, 20 mm, 12 Vdc, ball, 5500 RPM, 53.94 CFM, TS
auf Bestellung 93 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CFM-8020BF-155-444-20 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cfm-80bf.pdf Description: FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5500 RPM
Air Flow: 53.9 CFM (1.51m³/min)
Width: 20.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 44.5dB(A)
Static Pressure: 0.350 in H2O (87.2 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 5.4 W
auf Bestellung 204 Stücke:
CFM-8020BF-155-444-20 CFM-8020BF-155-444-20 Hersteller : SAME SKY cfm80bf.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 12V 10.8V to 13.2V 53.94CFM 44.5dB 80 X 80 X 20mm Tachometer Box