Produkte > SAME SKY > CFM-8020CF-145-401-20
CFM-8020CF-145-401-20
CFM-8020CF-145-401-20 Same Sky
cfm_80cf.pdf
Hersteller: Same Sky
DC Fans dc axial fan, 80 mm square, 20 mm, 12 Vdc, omniCOOL, 4500 RPM, 44.14 CFM, TS
auf Bestellung 174 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-8020CF-145-401-20 Same Sky
Description: FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve, RPM: 4500 RPM, Air Flow: 44.0 CFM (1.23m³/min), Width: 20.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 40.2dB(A), Static Pressure: 0.240 in H2O (59.8 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 3.6 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-8020CF-145-401-20 CFM-8020CF-145-401-20 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cfm-80cf.pdf Description: FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve
RPM: 4500 RPM
Air Flow: 44.0 CFM (1.23m³/min)
Width: 20.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 40.2dB(A)
Static Pressure: 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 3.6 W
auf Bestellung 165 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
CFM-8020CF-145-401-20 CFM-8020CF-145-401-20 Hersteller : CUI Devices cfm_80cf-2821192.pdf DC Fans dc axial fan, 80 mm square, 20 mm, 12 Vdc, omniCOOL, 4500 RPM, 44.14 CFM, TS
auf Bestellung 219 Stücke:
CFM-8020CF-145-401-20 Hersteller : CUI Inc cfm-80bf.pdf Вентилятор постійного струму, U, В = 12, Розм = 80 x 80 x 20 мм, Fоберт, об/хв = 4 500, Nf, дБ = 40,2, Р, Вт = 3,6, Р, м3/г = 73,8, Стат. тиск, мм-H2O = 0,24, Тексп, °C = -10...+70, Тип Uживл = постійна, Тип підш. = кочення, I = 0,3 A, 2 виводи, з автопе
Anzahl je Verpackung: 56 Stücke
verfügbar 104 Stücke:
CFM-8020CF-145-401-20 CFM-8020CF-145-401-20 Hersteller : SAME SKY cfm80cf.pdf DC Fan Axial omniCOOL Bearing 12V 10.8V to 13.2V 44.14CFM 40.2dB 80 X 80 X 20mm Tachometer Box