Produkte > CUI DEVICES > CFM-8020CF-235-346-20
CFM-8020CF-235-346-20
CFM-8020CF-235-346-20 CUI Devices
cfm_80cf-2821192.pdf
Hersteller: CUI Devices
DC Fans dc axial fan, 80 mm square, 20 mm, 24 Vdc, omniCOOL, 3500 RPM, 34.33 CFM, TS
auf Bestellung 160 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-8020CF-235-346-20 CUI Devices
Description: FAN AXIAL 80X20MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve, RPM: 3500 RPM, Air Flow: 34.3 CFM (0.960m³/min), Width: 20.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 34.0dB(A), Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 2.16 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-8020CF-235-346-20 CFM-8020CF-235-346-20 Hersteller : Same Sky cfm_80cf-3509265.pdf DC Fans dc axial fan, 80 mm square, 20 mm, 24 Vdc, omniCOOL, 3500 RPM, 34.33 CFM, TS
auf Bestellung 160 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CFM-8020CF-235-346-20 CFM-8020CF-235-346-20 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cfm-80cf.pdf Description: FAN AXIAL 80X20MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve
RPM: 3500 RPM
Air Flow: 34.3 CFM (0.960m³/min)
Width: 20.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 34.0dB(A)
Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 2.16 W
auf Bestellung 205 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
CFM-8020CF-235-346-20 CFM-8020CF-235-346-20 Hersteller : SAME SKY cfm80cf.pdf DC Fan Axial omniCOOL Bearing 24V 21.6V to 26.4V 34.33CFM 34dB 80 X 80 X 20mm Tachometer Box