Produkte > SAME SKY (FORMERLY CUI DEVICES) > CFM-8020V-130-350-20
CFM-8020V-130-350-20
CFM-8020V-130-350-20 Same Sky (Formerly CUI Devices)
cfm-80v.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE
Packaging: Tray
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve
RPM: 3000 RPM
Air Flow: 33.1 CFM (0.927m³/min)
Width: 20.00mm
Weight: 0.145 lb (65.77 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 35.0dB(A)
Static Pressure: 0.160 in H2O (40.0 Pa)
Power (Watts): 1.32 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-8020V-130-350-20 Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE, Packaging: Tray, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve, RPM: 3000 RPM, Air Flow: 33.1 CFM (0.927m³/min), Width: 20.00mm, Weight: 0.145 lb (65.77 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 35.0dB(A), Static Pressure: 0.160 in H2O (40.0 Pa), Power (Watts): 1.32 W.
Weitere Produktangebote CFM-8020V-130-350-20
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-8020V-130-350-20 CFM-8020V-130-350-20 Hersteller : Same Sky cfm_80v-3507196.pdf DC Fans 12Vdc 1.14W 33CFM DC Axial 80x20mm TS