Produkte > SAME SKY (FORMERLY CUI DEVICES) > CFM-8020V-226-300-20
CFM-8020V-226-300-20
CFM-8020V-226-300-20 Same Sky (Formerly CUI Devices)
cfm-80v.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: FAN AXIAL 80X20MM 24VDC WIRE
Packaging: Tray
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve
RPM: 2600 RPM
Air Flow: 29.0 CFM (0.812m³/min)
Width: 20.00mm
Weight: 0.145 lb (65.77 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 30.0dB(A)
Static Pressure: 0.120 in H2O (29.9 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 1.18 W
auf Bestellung 122 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-8020V-226-300-20 Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: FAN AXIAL 80X20MM 24VDC WIRE, Packaging: Tray, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve, RPM: 2600 RPM, Air Flow: 29.0 CFM (0.812m³/min), Width: 20.00mm, Weight: 0.145 lb (65.77 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 30.0dB(A), Static Pressure: 0.120 in H2O (29.9 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 1.18 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-8020V-226-300-20 CFM-8020V-226-300-20 Hersteller : Same Sky cfm-80v.pdf DC Fans 24Vdc 1.01W 29CFM DC Axial 80x20mm TS