Produkte > CUI DEVICES > CFM-8025BG-240-396-22
CFM-8025BG-240-396-22
CFM-8025BG-240-396-22 CUI Devices
cfm-80bg.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: FAN AXIAL 80X25.4MM 24VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4000 RPM
Air Flow: 41.3 CFM (1.16m³/min)
Width: 25.40mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 39.6dB(A)
Static Pressure: 0.270 in H2O (67.3 Pa)
Power (Watts): 3.6 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-8025BG-240-396-22 CUI Devices
Description: FAN AXIAL 80X25.4MM 24VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4000 RPM, Air Flow: 41.3 CFM (1.16m³/min), Width: 25.40mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 39.6dB(A), Static Pressure: 0.270 in H2O (67.3 Pa), Power (Watts): 3.6 W.
Weitere Produktangebote CFM-8025BG-240-396-22
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-8025BG-240-396-22 CFM-8025BG-240-396-22 Hersteller : CUI Devices cfm_80bg-2821234.pdf DC Fans dc axial fan 80 mm square 25 mm 24 Vdc ball 4000 RPM 41.40 CFM TSPWM
Produkt ist nicht verfügbar
CFM-8025BG-240-396-22 CFM-8025BG-240-396-22 Hersteller : Same Sky cfm_80bg-3508890.pdf DC Fans dc axial fan 80 mm square 25 mm 24 Vdc ball 4000 RPM 41.40 CFM TSPWM