Produkte > SAME SKY (FORMERLY CUI DEVICES) > CFM-8025BG68-240-383-20
CFM-8025BG68-240-383-20
CFM-8025BG68-240-383-20 Same Sky (Formerly CUI Devices)
cfm-80bg68.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: DC AXIAL FAN, 80 MM SQUARE, 25 M
Packaging: Box
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4000 RPM
Air Flow: 42.3 CFM (1.18m³/min)
Width: 25.40mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 38.3dB(A)
Static Pressure: 0.290 in H2O (72.2 Pa)
Power (Watts): 2.88 W
auf Bestellung 96 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-8025BG68-240-383-20 Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: DC AXIAL FAN, 80 MM SQUARE, 25 M, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4000 RPM, Air Flow: 42.3 CFM (1.18m³/min), Width: 25.40mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 38.3dB(A), Static Pressure: 0.290 in H2O (72.2 Pa), Power (Watts): 2.88 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-8025BG68-240-383-20 CFM-8025BG68-240-383-20 Hersteller : CUI Devices cfm_80bg68-3364190.pdf DC Fans 80 mm square, 25 mm, 24 Vdc, ball, 4000 RPM, 42.3 CFM, TS, IP68
auf Bestellung 111 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CFM-8025BG68-240-383-20 CFM-8025BG68-240-383-20 Hersteller : Same Sky cfm_80bg68.pdf DC Fans 80 mm square, 25 mm, 24 Vdc, ball, 4000 RPM, 42.3 CFM, TS, IP68