Produkte > CUI DEVICES > CFM-8025V-120-204-20
CFM-8025V-120-204-20
CFM-8025V-120-204-20 CUI Devices
cfm_80v-1776226.pdf
Hersteller: CUI Devices
DC Fans 12Vdc 0.48W 23.9CFM DC Axial 80x25mm TS
auf Bestellung 975 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-8025V-120-204-20 CUI Devices
Description: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE, Packaging: Tray, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve, RPM: 2000 RPM, Air Flow: 24.0 CFM (0.672m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.165 lb (74.84 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 20.4dB(A), Static Pressure: 0.070 in H2O (17.4 Pa), Power (Watts): 580 mW.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-8025V-120-204-20 CFM-8025V-120-204-20 Hersteller : Same Sky cfm_80v.pdf DC Fans 12Vdc 0.48W 23.9CFM DC Axial 80x25mm TS
auf Bestellung 225 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CFM-8025V-120-204-20 CFM-8025V-120-204-20 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cfm-80v.pdf Description: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Packaging: Tray
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve
RPM: 2000 RPM
Air Flow: 24.0 CFM (0.672m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.165 lb (74.84 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 20.4dB(A)
Static Pressure: 0.070 in H2O (17.4 Pa)
Power (Watts): 580 mW