Produkte > SAME SKY > CFM-8025V-120-204
CFM-8025V-120-204
CFM-8025V-120-204 Same Sky
cfm-80v.pdf
Hersteller: Same Sky
DC Fans 12Vdc 0.48W 23.9CFM DC Axial 80x80x25mm
auf Bestellung 478 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-8025V-120-204 Same Sky
Description: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve, RPM: 2000 RPM, Air Flow: 24.0 CFM (0.672m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.165 lb (74.84 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 20.4dB(A), Static Pressure: 0.070 in H2O (17.4 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 580 mW.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-8025V-120-204 CFM-8025V-120-204 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cfm-80v.pdf Description: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve
RPM: 2000 RPM
Air Flow: 24.0 CFM (0.672m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.165 lb (74.84 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 20.4dB(A)
Static Pressure: 0.070 in H2O (17.4 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 580 mW
auf Bestellung 719 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
CFM-8025V-120-204 CFM-8025V-120-204 Hersteller : CUI Devices cfm_80v-1776226.pdf DC Fans 12Vdc 0.48W 23.9CFM DC Axial 80x80x25mm