Produkte > CUI DEVICES > CFM-8038S-240-449-22
CFM-8038S-240-449-22
CFM-8038S-240-449-22 CUI Devices
cfm-80s.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: FAN AXIAL 80X37.6MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Air Flow: 49.4 CFM (1.38m³/min)
Width: 37.60mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 4 Wire Leads
Noise: 45.0dB(A)
Static Pressure: 0.370 in H2O (92.2 Pa)
Power (Watts): 5.76 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-8038S-240-449-22 CUI Devices
Description: FAN AXIAL 80X37.6MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 4000 RPM, Air Flow: 49.4 CFM (1.38m³/min), Width: 37.60mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 45.0dB(A), Static Pressure: 0.370 in H2O (92.2 Pa), Power (Watts): 5.76 W.
Weitere Produktangebote CFM-8038S-240-449-22
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-8038S-240-449-22 CFM-8038S-240-449-22 Hersteller : CUI Devices cfm_80s-2306526.pdf DC Fans dc axial fan 80 mm square 38 mm 21.6 26.4 Vdc 5.04 W 4000 RPM 49.42 CFM AR TSPWM
Produkt ist nicht verfügbar
CFM-8038S-240-449-22 CFM-8038S-240-449-22 Hersteller : Same Sky cfm_80s.pdf DC Fans dc axial fan 80 mm square 38 mm 21.6 26.4 Vdc 5.04 W 4000 RPM 49.42 CFM AR TSPWM