CFM-9225B-230-356
CFM-9225B-230-356 Same Sky (Formerly CUI Devices)
cfm-92b.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: FAN AXIAL 92.2X32MM 24VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 92.2mm L x 92.2mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3000 RPM
Air Flow: 50.0 CFM (1.40m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 35.6dB(A)
Static Pressure: 0.150 in H2O (37.3 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 3.6 W
auf Bestellung 151 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-9225B-230-356 Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: FAN AXIAL 92.2X32MM 24VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 92.2mm L x 92.2mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3000 RPM, Air Flow: 50.0 CFM (1.40m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 35.6dB(A), Static Pressure: 0.150 in H2O (37.3 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 3.6 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-9225B-230-356 CFM-9225B-230-356 Hersteller : Same Sky cfm-92b.pdf DC Fans dc axial fan, 92 mm square, 25 mm, 24 Vd
auf Bestellung 19 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CFM-9225B-230-356 CFM-9225B-230-356 Hersteller : CUI Devices cfm_92b-2306504.pdf DC Fans dc axial fan, 92 mm square, 25 mm, 24 Vd