CFM-9225C-120-269
CFM-9225C-120-269 Same Sky (Formerly CUI Devices)
cfm-92c.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: FAN AXIAL 92X32MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve
RPM: 2000 RPM
Air Flow: 33.4 CFM (0.935m³/min)
Width: 32.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 26.9dB(A)
Static Pressure: 0.070 in H2O (17.4 Pa)
Power (Watts): 1.08 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-9225C-120-269 Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: FAN AXIAL 92X32MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve, RPM: 2000 RPM, Air Flow: 33.4 CFM (0.935m³/min), Width: 32.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 26.9dB(A), Static Pressure: 0.070 in H2O (17.4 Pa), Power (Watts): 1.08 W.
Weitere Produktangebote CFM-9225C-120-269
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-9225C-120-269 CFM-9225C-120-269 Hersteller : CUI Devices cfm_92c-2449228.pdf DC Fans dc axial fan, 92 mm square, 25 mm, 12 Vd
Produkt ist nicht verfügbar
CFM-9225C-120-269 CFM-9225C-120-269 Hersteller : Same Sky cfm-92c.pdf DC Fans dc axial fan, 92 mm square, 25 mm, 12 Vd