Produkte > CUI DEVICES > CFM-9232B-240-461
CFM-9232B-240-461
CFM-9232B-240-461 CUI Devices
cfm_92b-2306504.pdf
Hersteller: CUI Devices
DC Fans dc axial fan, 92 mm square, 32 mm, 21.6-26.4 Vdc, 10.56 W, 4000 RPM, 82.23 CFM, AR
auf Bestellung 140 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-9232B-240-461 CUI Devices
Description: FAN AXIAL 92.2X32MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 92.2mm L x 92.2mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4000 RPM, Air Flow: 82.2 CFM (2.30m³/min), Width: 32.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 46.2dB(A), Static Pressure: 0.400 in H2O (99.6 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 8.64 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-9232B-240-461 CFM-9232B-240-461 Hersteller : Same Sky cfm_92b-3508976.pdf DC Fans dc axial fan, 92 mm square, 32 mm, 21.6-26.4 Vdc, 10.56 W, 4000 RPM, 82.23 CFM, AR
auf Bestellung 140 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CFM-9232B-240-461 CFM-9232B-240-461 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cfm-92b.pdf Description: FAN AXIAL 92.2X32MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 92.2mm L x 92.2mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4000 RPM
Air Flow: 82.2 CFM (2.30m³/min)
Width: 32.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 46.2dB(A)
Static Pressure: 0.400 in H2O (99.6 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 8.64 W