Produkte > CUI DEVICES > CFM-A225B-018-327-22
CFM-A225B-018-327-22
CFM-A225B-018-327-22 CUI Devices
cfm-120b.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: FAN AXIAL 120X25.4MM 5VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 5VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 1800 RPM
Air Flow: 62.9 CFM (1.76m³/min)
Width: 25.40mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 28.8dB(A)
Static Pressure: 0.090 in H2O (22.4 Pa)
Power (Watts): 2.25 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-A225B-018-327-22 CUI Devices
Description: FAN AXIAL 120X25.4MM 5VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 5VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 1800 RPM, Air Flow: 62.9 CFM (1.76m³/min), Width: 25.40mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 28.8dB(A), Static Pressure: 0.090 in H2O (22.4 Pa), Power (Watts): 2.25 W.
Weitere Produktangebote CFM-A225B-018-327-22
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-A225B-018-327-22 CFM-A225B-018-327-22 Hersteller : Same Sky cfm_120b.pdf DC Fans dc axial fan 120 mm square 25 mm 5 Vdc ball 1800 RPM 56.85 CFM AR TSPWM