Produkte > CUI DEVICES > CFM-A225B-120-350-20
CFM-A225B-120-350-20
CFM-A225B-120-350-20 CUI Devices
cfm-120b.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: FAN AXIAL 120X25.4MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2000 RPM
Air Flow: 69.7 CFM (1.95m³/min)
Width: 25.40mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 37.8dB(A)
Static Pressure: 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Power (Watts): 2.76 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-A225B-120-350-20 CUI Devices
Description: FAN AXIAL 120X25.4MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2000 RPM, Air Flow: 69.7 CFM (1.95m³/min), Width: 25.40mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 37.8dB(A), Static Pressure: 0.100 in H2O (24.9 Pa), Power (Watts): 2.76 W.
Weitere Produktangebote CFM-A225B-120-350-20
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-A225B-120-350-20 CFM-A225B-120-350-20 Hersteller : CUI Devices cfm_120b-2448941.pdf DC Fans dc axial fan, 120 mm square, 25 mm, 12 V
Produkt ist nicht verfügbar
CFM-A225B-120-350-20 CFM-A225B-120-350-20 Hersteller : Same Sky cfm_120b-3509259.pdf DC Fans dc axial fan, 120 mm square, 25 mm, 12 V