Produkte > SAME SKY > CFM-A225C-120-350
CFM-A225C-120-350
CFM-A225C-120-350 Same Sky
cfm_120c-3508766.pdf
Hersteller: Same Sky
DC Fans dc axial fan, 120 mm square, 25 mm, 12 V
auf Bestellung 84 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFM-A225C-120-350 Same Sky
Description: FAN AXIAL 120X25.4MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve, RPM: 2000 RPM, Air Flow: 69.7 CFM (1.95m³/min), Width: 25.40mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 37.8dB(A), Static Pressure: 0.100 in H2O (24.9 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 2.76 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFM-A225C-120-350 CFM-A225C-120-350 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cfm-120c.pdf Description: FAN AXIAL 120X25.4MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve
RPM: 2000 RPM
Air Flow: 69.7 CFM (1.95m³/min)
Width: 25.40mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 37.8dB(A)
Static Pressure: 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 2.76 W
auf Bestellung 280 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
CFM-A225C-120-350 CFM-A225C-120-350 Hersteller : CUI Devices cfm_120c-2449738.pdf DC Fans dc axial fan, 120 mm square, 25 mm, 12 V