CFSA69594P1-B30NF
CFSA69594P1-B30NF TE Connectivity / Laird External Antennas
ENG_DS_ANT_DS_CFSA69594P_A-3199315.pdf
Hersteller: TE Connectivity / Laird External Antennas
Antennas OMNI,CEILING,30cm,BULK, NF,HOLES, 698-5929MHz
auf Bestellung 15 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFSA69594P1-B30NF TE Connectivity / Laird External Antennas
Description: OMNI,CEILING,30CM,BULK, Packaging: Bulk, Features: Cable - 304.8mm, Mounting Type: Ceiling Mount, Frequency Range: 698MHz ~ 824MHz, 824MHz ~ 894MHz, 880MHz ~ 960MHz, 1.35GHz ~ 1.55GHz, 1.69GHz ~ 1.88GHz, 1.85GHz ~ 1.99GHz, 1.91GHz ~ 2.2GHz, 2.3GHz ~ 2.7GHz, 3.3GHz ~ 4GHz, 4GHz ~ 4.2GHz, 5.15GHz ~ 5.925GHz, Applications: 5G, 802.11 a/b/g/n/ac/ad, Bluetooth, Wi-Fi, Zigbee™, Gain: 3.7dBi, 3.4dBi, 3.2dBi, 4.5dBi, 5.4dBi, 5.6dBi, 5.6dBi, 5.6dBi, 4.3dBi, 4.1dBi, 4.9dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 11, VSWR: 1.7, 2, 2.5, Antenna Type: Module, Height (Max): 0.300" (7.62mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 761MHz, 859MHz, 920MHz, 1.45GHz, 1.785GHz, 1.92GHz, 2.055GHz, 2.5GHz, 3.65GHz, 4.1GHz, 5.537GHz, RF Family/Standard: Cellular, Power - Max: 50 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 15 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CFSA69594P1-B30NF CFSA69594P1-B30NF Hersteller : TE CONNECTIVITY 3776059.pdf Description: TE CONNECTIVITY - CFSA69594P1-B30NF - HF-Antenne, Decke, linear, 5.925 bis 7.125GHz, 5.7dB, 1.7 VSWR
tariffCode: 85177900
rohsCompliant: Y-EX
Antenne: Flache Bauweise
Verstärkung: 5.7dB
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: EAR99
VSWR: 1.7
Frequenz, min.: 5.925GHz
Antennenmontage: Decke
euEccn: NLR
Produktpalette: CFSA69594P1 Series
Eingangsleistung: 50W
productTraceability: No
Antennenpolarisation: Linear
Frequenz, max.: 7.125GHz
SVHC: To Be Advised
auf Bestellung 25 Stücke:
CFSA69594P1-B30NF Hersteller : TE Connectivity Laird Description: OMNI,CEILING,30CM,BULK
Packaging: Bulk
Features: Cable - 304.8mm
Mounting Type: Ceiling Mount
Frequency Range: 698MHz ~ 824MHz, 824MHz ~ 894MHz, 880MHz ~ 960MHz, 1.35GHz ~ 1.55GHz, 1.69GHz ~ 1.88GHz, 1.85GHz ~ 1.99GHz, 1.91GHz ~ 2.2GHz, 2.3GHz ~ 2.7GHz, 3.3GHz ~ 4GHz, 4GHz ~ 4.2GHz, 5.15GHz ~ 5.925GHz
Applications: 5G, 802.11 a/b/g/n/ac/ad, Bluetooth, Wi-Fi, Zigbee™
Gain: 3.7dBi, 3.4dBi, 3.2dBi, 4.5dBi, 5.4dBi, 5.6dBi, 5.6dBi, 5.6dBi, 4.3dBi, 4.1dBi, 4.9dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 11
VSWR: 1.7, 2, 2.5
Antenna Type: Module
Height (Max): 0.300" (7.62mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 761MHz, 859MHz, 920MHz, 1.45GHz, 1.785GHz, 1.92GHz, 2.055GHz, 2.5GHz, 3.65GHz, 4.1GHz, 5.537GHz
RF Family/Standard: Cellular
Power - Max: 50 W