Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR CORP > CFSH01-30L TR PBFREE
CFSH01-30L TR PBFREE
CFSH01-30L TR PBFREE Central Semiconductor Corp
CFSH01-30L.PDF
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: DIODE SCHOTTKY 30V 100MA SOD882
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-882
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 4pF @ 0V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 100mA
Supplier Device Package: SOD-882
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 125°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 370 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 7 µA @ 10 V
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFSH01-30L TR PBFREE Central Semiconductor Corp
Description: DIODE SCHOTTKY 30V 100MA SOD882, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-882, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 4pF @ 0V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 100mA, Supplier Device Package: SOD-882, Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 125°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 370 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 7 µA @ 10 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFSH01-30L TR PBFREE CFSH01-30L TR PBFREE Hersteller : Central Semiconductor CFSH01_30L.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 30V 100mA Low VF Schottky Diode
auf Bestellung 13565 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
CFSH01-30L TR PBFREE CFSH01-30L TR PBFREE Hersteller : Central Semiconductor Corp CFSH01-30L.PDF Description: DIODE SCHOTTKY 30V 100MA SOD882
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-882
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Mindestbestellmenge: 21
CFSH01-30L TR PBFREE CFSH01-30L TR PBFREE Hersteller : Central Semiconductor cfsh01-30l.pdf Rectifier Diode Schottky 30V 0.1A 2-Pin SOD-882L T/R