Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR CORP > CFSH05-20L TR PBFREE
CFSH05-20L TR PBFREE
CFSH05-20L TR PBFREE Central Semiconductor Corp
CFSH05-20L.PDF
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: DIODE SCHOTTKY 20V 500MA SOD882
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-882
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 30pF @ 1V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 500mA
Supplier Device Package: SOD-882
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 20 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 220 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 8 µA @ 10 V
auf Bestellung 48000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CFSH05-20L TR PBFREE Central Semiconductor Corp
Description: DIODE SCHOTTKY 20V 500MA SOD882, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-882, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 30pF @ 1V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 500mA, Supplier Device Package: SOD-882, Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 20 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 220 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 8 µA @ 10 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CFSH05-20L TR PBFREE CFSH05-20L TR PBFREE Hersteller : Central Semiconductor CFSH05-20L.PDF Schottky Diodes & Rectifiers 20V Low Vf Schottky 0.5 Amp 20Vr 100mW
auf Bestellung 26843 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
CFSH05-20L TR PBFREE CFSH05-20L TR PBFREE Hersteller : Central Semiconductor Corp CFSH05-20L.PDF Description: DIODE SCHOTTKY 20V 500MA SOD882
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-882
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Mindestbestellmenge: 26
CFSH05-20L TR PBFREE CFSH05-20L TR PBFREE Hersteller : Central Semiconductor cfsh05-20l.pdf Rectifier Diode Schottky Si 20V 0.5A 2-Pin SOD-882L T/R
auf Bestellung 1 Stücke: