Produkte > LUMINUS, INC. > CGM-14-30-80-36-AC40-F5-3
CGM-14-30-80-36-AC40-F5-3
CGM-14-30-80-36-AC40-F5-3 Luminus, Inc.
Luminus_CGM-14_GEN4_Datasheet.pdf
Hersteller: Luminus, Inc.
30W G4 / 3000K(=WW) / 4815lmx900mAx33,5V (at Tj=85С) / Max=2,3Ax86,3W / CRI=80 / 120deg. / 19x19mm (LES=14,5mm) Група товару: Світлодіодні матриці Luminus Од. вим: шт
Anzahl je Verpackung: 45 Stücke
auf Bestellung 749 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 45
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CGM-14-30-80-36-AC40-F5-3 Luminus, Inc.
Description: GENERATION 4 STANDARD COB PRODUC, Packaging: Tray, Color: White, Warm, Size / Dimension: 19.00mm L x 19.00mm W, Type: Chip On Board (COB), Configuration: Square, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 33.5V, Height: 1.37mm, Current - Test: 900mA, Viewing Angle: 120°, Lens Type: Flat, Current - Max: 2.3A, Lumens/Watt @ Current - Test: 160 lm/W, CCT (K): 3000K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 80, Light Emitting Surface (LES): 14.50mm Dia, Temperature - Test: 85°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 4815lm (Typ).
Weitere Produktangebote CGM-14-30-80-36-AC40-F5-3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CGM-14-30-80-36-AC40-F5-3 CGM-14-30-80-36-AC40-F5-3 Hersteller : Luminus, Inc. Luminus_CGM-14_GEN4_Datasheet.pdf 30W G4 / 3000K(=WW) / 4815lmx900mAx33,5V (at Tj=85С) / Max=2,3Ax86,3W / CRI=80 / 120deg. / 19x19mm (LES=14,5mm) Група товару: Світлодіоди та світлодіодні модулі Од. вим: шт
auf Bestellung 749 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Packaging: Tray
Color: White, Warm
Size / Dimension: 19.00mm L x 19.00mm W
Type: Chip On Board (COB)
Configuration: Square
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 33.5V
Height: 1.37mm
Current - Test: 900mA
Viewing Angle: 120°
Lens Type: Flat
Current - Max: 2.3A
Lumens/Watt @ Current - Test: 160 lm/W
CCT (K): 3000K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 80
Light Emitting Surface (LES): 14.50mm Dia
Temperature - Test: 85°C