Produkte > LUMINUS, INC. > CGM-22-50-70-54-AC40-F5-3
CGM-22-50-70-54-AC40-F5-3
CGM-22-50-70-54-AC40-F5-3 Luminus, Inc.
Luminus_CGM-22_GEN4_Datasheet.pdf
Hersteller: Luminus, Inc.
80W G4 / 5000K(=CW) / 13915lmx1600mAx50,8V (at Tj=85С) / Max=4,0Ax225,7W / CRI>70 / 120deg. / 28x28mm (LES=22,0mm) Група товару: Світлодіодні матриці Luminus Од. вим: шт
Anzahl je Verpackung: 100 Stücke
Produktbewertung abgeben
Technische Details CGM-22-50-70-54-AC40-F5-3 Luminus, Inc.
Description: GENERATION 4 STANDARD COB PRODUC, Packaging: Tray, Color: White, Cool, Size / Dimension: 28.00mm L x 28.00mm W, Type: Chip On Board (COB), Configuration: Square, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 50.8V, Height: 1.37mm, Current - Test: 1.6A, Viewing Angle: 120°, Lens Type: Flat, Current - Max: 4A, Lumens/Watt @ Current - Test: 171 lm/W, CCT (K): 5000K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 70, Light Emitting Surface (LES): 22.00mm Dia, Temperature - Test: 85°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 13915lm (Typ).
Weitere Produktangebote CGM-22-50-70-54-AC40-F5-3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CGM-22-50-70-54-AC40-F5-3 CGM-22-50-70-54-AC40-F5-3 Hersteller : Luminus, Inc. Luminus_CGM-22_GEN4_Datasheet.pdf 80W G4 / 5000K(=CW) / 13915lmx1600mAx50,8V (at Tj=85С) / Max=4,0Ax225,7W / CRI>70 / 120deg. / 28x28mm (LES=22,0mm) Група товару: Світлодіоди та світлодіодні модулі Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tray
Color: White, Cool
Size / Dimension: 28.00mm L x 28.00mm W
Type: Chip On Board (COB)
Configuration: Square
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 50.8V
Height: 1.37mm
Current - Test: 1.6A
Viewing Angle: 120°
Lens Type: Flat
Current - Max: 4A
Lumens/Watt @ Current - Test: 171 lm/W
CCT (K): 5000K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 70
Light Emitting Surface (LES): 22.00mm Dia
Temperature - Test: 85°C