Produkte > LUMINUS, INC. > CIM-22-40-80-36-AC40-F5-3
CIM-22-40-80-36-AC40-F5-3
CIM-22-40-80-36-AC40-F5-3 Luminus, Inc.
Luminus_CIM-22_GEN4_Datasheet.pdf
Hersteller: Luminus, Inc.
40W G4 / 4000K(=NW) / 5785lmx990mAx33,3V (at Tj=85С) / Max=3,0Ax112,5W / CRI=80 / 120deg. / 28x28mm (LES=22,0mm) Група товару: Світлодіодні матриці Luminus Од. вим: шт
Anzahl je Verpackung: 20 Stücke
auf Bestellung 107 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CIM-22-40-80-36-AC40-F5-3 Luminus, Inc.
Description: GENERATION 4 STANDARD COB PRODUC, Packaging: Tray, Color: White, Neutral, Size / Dimension: 28.00mm L x 28.00mm W, Type: Chip On Board (COB), Configuration: Square, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 33.3V, Height: 1.37mm, Current - Test: 990mA, Viewing Angle: 120°, Lens Type: Flat, Current - Max: 3A, Lumens/Watt @ Current - Test: 175 lm/W, CCT (K): 4000K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 80, Light Emitting Surface (LES): 22.00mm Dia, Temperature - Test: 85°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 5785lm (Typ).
Weitere Produktangebote CIM-22-40-80-36-AC40-F5-3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CIM-22-40-80-36-AC40-F5-3 CIM-22-40-80-36-AC40-F5-3 Hersteller : Luminus, Inc. Luminus_CIM-22_GEN4_Datasheet.pdf 40W G4 / 4000K(=NW) / 5785lmx990mAx33,3V (at Tj=85С) / Max=3,0Ax112,5W / CRI=80 / 120deg. / 28x28mm (LES=22,0mm) Група товару: Світлодіоди та світлодіодні модулі Од. вим: шт
auf Bestellung 107 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Packaging: Tray
Color: White, Neutral
Size / Dimension: 28.00mm L x 28.00mm W
Type: Chip On Board (COB)
Configuration: Square
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 33.3V
Height: 1.37mm
Current - Test: 990mA
Viewing Angle: 120°
Lens Type: Flat
Current - Max: 3A
Lumens/Watt @ Current - Test: 175 lm/W
CCT (K): 4000K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 80
Light Emitting Surface (LES): 22.00mm Dia
Temperature - Test: 85°C