CJT150027RJJ TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=8-1773453-9&DocType=DS&DocLang=English
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 27 OHM 5% 1500W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 1500W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Wire Leads
Package / Case: Rectangular Case
Temperature Coefficient: ±440ppm/°C
Size / Dimension: 19.094" L x 1.969" W (485.00mm x 50.00mm)
Composition: Wirewound
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 4.213" (107.00mm)
Resistance: 27 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CJT150027RJJ TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 27 OHM 5% 1500W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 1500W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Wire Leads, Package / Case: Rectangular Case, Temperature Coefficient: ±440ppm/°C, Size / Dimension: 19.094" L x 1.969" W (485.00mm x 50.00mm), Composition: Wirewound, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 4.213" (107.00mm), Resistance: 27 Ohms.
Weitere Produktangebote CJT150027RJJ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CJT150027RJJ Hersteller : TE Connectivity / CGS NG_DS_8-1773453-9_D-734618.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount 27 Ohms 5% 440ppm 1500Watt Chassis Mnt