Produkte > KEMET > CK12BX222K
CK12BX222K
CK12BX222K KEMET
F3101_MIL_PRF_11015.pdf
Hersteller: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 2200 pF BX 10% LDD Mil X7R C11015
auf Bestellung 254 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CK12BX222K KEMET
Description: CAP CER 2200PF 100V 10% AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: BX, Size / Dimension: 0.090" Dia x 0.160" L (2.29mm x 4.06mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Part Status: Active, Capacitance: 2200 pF.
Weitere Produktangebote CK12BX222K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CK12BX222K CK12BX222K Hersteller : KEMET CK12BX222K.pdf Description: CAP CER 2200PF 100V 10% AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: BX
Size / Dimension: 0.090" Dia x 0.160" L (2.29mm x 4.06mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
CK12BX222K CK12BX222K Hersteller : KYOCERA AVX Components 239ck05-16.pdf Cap Ceramic 0.0022uF 100V BX 10% Axial 125°C Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
CK12BX222K CK12BX222K Hersteller : Kemet f3101_mil-prf-39014.pdf Cap Ceramic 0.0022uF 100V BX 10% Axial 125°C Bulk