Produkte > KEMET > CK13BR473K
CK13BR473K
CK13BR473K KEMET
KEM_C1046_AXIAL_MOLDED_X7R.pdf
Hersteller: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.047 uF X7R 10% LDD Mil X7R C11015
auf Bestellung 160 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CK13BR473K KEMET
Description: CAP CER 0.047UF 50V 10% AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Capacitance: 0.047 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CK13BR473K CK13BR473K Hersteller : KYOCERA AVX C124K473K5R5CA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded .047UF 50V 10%
auf Bestellung 205 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CK13BR473K CK13BR473K Hersteller : AVX CK12-16-1016903.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded CK13 0.047uF 100volts 10%
auf Bestellung 300 Stücke:
CK13BR473K CK13BR473K Hersteller : KYOCERA AVX Components 239ck05-16.pdf Cap Ceramic 0.047uF 50V BR 10% Axial 125°C Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
CK13BR473K CK13BR473K Hersteller : Kemet f3101_milprf11015.pdf Cap Ceramic 0.047uF 50V BR 10% Axial 125°C Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
CK13BR473K CK13BR473K Hersteller : KEMET C124K473K5R5CA Description: CAP CER 0.047UF 50V 10% AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Capacitance: 0.047 µF