Produkte > KEMET > CK13BX103K
CK13BX103K
CK13BX103K KEMET
F3101_MIL-PRF-11015.pdf
Hersteller: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.01 uF BX 10% LDD Mil X7R C11015
auf Bestellung 185 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CK13BX103K KEMET
Description: CAP CER 10000PF 100V 10% AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: BX, Size / Dimension: 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Capacitance: 10000 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 95 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CK13BX103K CK13BX103K Hersteller : AVX CK12-16-1016903.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC .01uF BX 10 %
auf Bestellung 587 Stücke:
CK13BX103K CK13BX103K Hersteller : Kemet f3101_mil-prf-39014.pdf Cap Ceramic 0.01uF 100V BX 10% Axial 125°C Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
CK13BX103K CK13BX103K Hersteller : KYOCERA AVX Components 239ck05-16.pdf Cap Ceramic 0.01uF 100V BX 10% Axial 125°C Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
CK13BX103K CK13BX103K Hersteller : KEMET C124K103K1X5CA Description: CAP CER 10000PF 100V 10% AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: BX
Size / Dimension: 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Capacitance: 10000 pF