Produkte > KYOCERA AVX > CKR22BX472KM
CKR22BX472KM
CKR22BX472KM KYOCERA AVX
MultilayerLeaded.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 4700PF 100V BX 2-DIP
Tolerance: ±10%
Packaging: Tube
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 2-DIP
Temperature Coefficient: BX
Size / Dimension: 0.260" L x 0.092" W (6.60mm x 2.34mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Lead Spacing: 0.325" (8.25mm)
Height - Seated (Max): 0.175" (4.45mm)
Failure Rate: M (1%)
Capacitance: 4700 pF
auf Bestellung 400 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 200
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CKR22BX472KM KYOCERA AVX
Description: CAP CER 4700PF 100V BX 2-DIP, Tolerance: ±10%, Packaging: Tube, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 2-DIP, Temperature Coefficient: BX, Size / Dimension: 0.260" L x 0.092" W (6.60mm x 2.34mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Lead Spacing: 0.325" (8.25mm), Height - Seated (Max): 0.175" (4.45mm), Failure Rate: M (1%), Capacitance: 4700 pF.
Weitere Produktangebote CKR22BX472KM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CKR22BX472KM Hersteller : KYOCERA AVX Components 114ckr04-24.pdf Cap Ceramic 0.0047uF 100V BX 10% Radial 2 Pin DIP 8.255mm (1%FR) 125°C Slide